Błędy używania perfum przez mężczyzn

0
Błędy używania perfum przez mężczyzn

Współczesny świat wymaga eleganckiego i schludnego wyglądu nie tylko kobiet ale również mężczyzn. Pewnie wiesz, że perfumy to jedno z najczęściej dostrzeganych elementów prezencji. Dlatego jako mężczyzna biznesu musisz wiedzieć jak używać perfum aby przyciągać do siebie nie tylko klientów ale również płeć piękną.

Wyobraź sobie sytuację, w której Twój szef przychodzi do Twojego biura osobiście. Dopada Cię nagły strach, ponieważ nie spodziewałeś się odwiedzin i użyłeś perfum na nieoficjalne spotkania.

Właśnie! Pamiętaj, musisz do pracy zawsze wybierać perfumy, które są eleganckie. Perfumy z niższej pułki zarezerwuj na domowe porządki lub wypady daleko, gdzie nie spodziewasz się być rozpoznanym. Chociaż nigdy nie wiadomo, czy gdzieś za zaułkiem nie czyha na Ciebie Twoja prawdziwa miłość, druga połowa, wybranka serca.

Wyobraź sobie sytuację, kiedy idziesz i nagle widzisz ideał kobiety, o której zawsze marzyłeś. Tak to właśnie ten moment, w którym powinieneś pachnieć najpiękniej jak tylko możesz.

Dlatego musisz zawsze używać perfum, które odzwierciedlają Twój gust, a wiec dobrych.

Błędy używania perfum przez mężczyzn:

  1. Używasz perfum w nieodpowiednich rejonach ciała: np. ręce, korpus, brzuch, nogi.
  2. Używasz perfum w zbyt dużej ilości: np. psikasz się aż trzema przyciskami.
  3. Używasz perfum i wcierasz je w skórę.
  4. Używasz perfum i psikasz je na ubranie.
  5. Używasz perfum psikając je przed siebie, by następnie wejść w wytworzoną chmurę – tym samym popełniasz błąd nieodpowiednich rejonów ciała, nadmiaru oraz psikania na ubranie.
  6. Używasz perfum na miejsca zimne.

Pamiętaj! Perfumy zawsze piskaj na kark lub szyję. Takie miejsce musi być ciepłe aby rozchodziło się ciepło do powietrza, ale nie może być gorące, aby nie wydzielać nadmiernego zapachu. Unikaj sytuacji, w której Twoje perfumy będą dominowały w pomieszczeniu. Perfumy, których używasz mają pachnieć tylko przy Tobie.

Jesteś mężczyzną zadbanym. Na pewno wcielisz w życie podpowiedzi i będziesz unikał błędów używania perfum przez mężczyzn. Odpowiednio dobrane perfumy oraz dobrze wybrane miejsca do ich aplikacji dadzą w efekcie kompozycję pięknego zapachu. Przy takiej osobie przyjemnie jest przebywać. Twoje perfumy nie będą przeszkadzać ale będą ładnie prezentować Twój charakter przy przywitaniu.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Name
Name*
Email
Email *
Website
Website