Plastyka pochwy

0
Plastyka pochwy

Interesując się chirurgią plastyczną doskonale wiemy, że możemy poprawić nie tylko swój brzuch czy pośladki. Coraz częściej wymawianym hasłem wśród kobiet jest kosmetoginekologia. Jak z samej nazwy wynika to połączenie chirurgii estetycznej i ginekologii. Tak naprawdę ta dziedzina medycyna to wybawienie dla większości kobiet.

Dziś życie nie musi być dla nas przetrwaniem. Możemy cieszyć się w pełni każdego dnia. Niestety niektóre panie nie mają tego szczęścia. Po wielu porodach wargi sromowe są zniekształcone. To jednak nie jedyne wskazanie do plastyki pochwy. Tą operację poleca się także kobietom, które mają dziedziczny przerost warg sromowych. Plastykę pochwy wykonuje się także wtedy, kiedy wargi sromowe uszkodziły się podczas stosunku płciowego.

Kiedy zatem mamy problem przedstawiony powyżej warto udać się do swojego lekarza ginekologa. Jak wiadomo takie sytuacje nie są komfortowe nawet podczas codziennych czynności – niemiłe uczucie może powodować zakładanie niektórych ubrać, a nawet uprawianie sportu. Podczas wizyty lekarz sprawdzi czy jesteśmy gotowi na plastykę pochwy. Sprawdzi nasz stan zdrowia, a nasze nastawienie. Oczywiście podstawą jest wykonanie badań.

Do plastyki pochwy należy się przygotować. Tutaj warto słuchać zaleceń lekarza i stosować się do nich. Ważnym elementem może być zobaczenie jaki może być efekt finalny plastyki pochwy. To wszystko możliwe jest za sprawą techniki komputerowej. Sam zabieg trwa maksymalnie do dwóch godzin i kosztuje średnio 2 tysiące złotych. Po samej operacji w szpitalu spędzimy jeden dzień jeśli wszystko będzie dobrze.

Wiele pań interesuje jakie szwy są wykorzystywane przy tym zabiegu – szwy rozpuszczalne. Po około tygodnia czasu kobiety dochodzą do siebie. Nie oznacza to jednak, że możemy już zacząć współżycie płciowe. To następuje dopiero po miesiącu – najwcześniej. Choć najlepiej poczekać z tym do dwóch miesięcy. Oczywiście codziennie należy stosować higienę intymną naszego zoperowanego miejsca. Co najważniejsze należy je delikatnie podmywać. Poza tym warto stosować się do zaleceń lekarza. Dzięki temu szybciej dojdziemy do siebie.

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Name
Name*
Email
Email *
Website
Website